11

Bře

by admin

CoD2:

Tam šlo jen o úpravu týmů. Shodli jsme se, že je třeba rozdělit Lucu a Sallyho a řešili jsme, jak týmy, když nebude Matt.

Týmy s Mattem:

MATT, SI, HU, TWY, LUC, MAX

PA, MARC, KU, NI, CI, SAL   … tedy výměna Sally/Max

Týmy bez Matta:

SI, HU, NI, TW, MAX,

MAR, KU, PA, CI, SAL

Luca vždy začíná za němce a poslední střídá.

______________________________________________________

CoD4

4 jsme se věnovali nejvíc, mluvil jsme hlavně o omezení perků. Hlavním kritériem bylo, aby šlo především o střílení a nějakou dovednost. Padají tedy skoro všechny perky 1, tzn. výbušniny.

zůstávají:

Perk 1 – Zbraně

C4 x 2 – Dvě C4 (bomby), které stačí „připlácnout“ na zeď a poté levým tlačítkem myši aktivovat. C4ku položíte podržením pravého tlačítka myši, můžete ji odpálit i střelbou. Otevřeno od levelu 2 – Demolition Class.

Bandolier (Více nábojů) – Tento perk si mnoho z vás jistě oblíbí, protože přidává pás s náboji, což znamená, že budete mít více nábojů, takže nebude problém si pořádně „zakosit“. Chcete-li mít více nábojů, musíte se dostat až na level 32 – Captain I.

Perk 2 – Různá vylepšení

Sleight of Hand (Rychlá a šikovná ruka) – Tento perk určitě udělá mnohým z vás velkou radost. Budete moci přebíjet opravdu rychle, např. takovou M4 přebijete, že si toho ani nevšimnete. Doporučuji! Pro „rychlejší“ a „šikovnější“ ruku se budete muset probojovat na level 20 – Master Sergeant I.

Double Tap (Zrychlení střílení) – Zdá-li se vám střelba některých zbraní pomalá, pomocí tohoto perku budete moci střílet mnohem rychleji. Například taková M16 teď bude super zbraň, která bude střílet opravdu rychle. Tento perk je odemknut od 29 levelu – 1st Lieutenat I.

UAV Jammer (Rušička radaru) – Perk zajišťující, že na radaru nebudete vidět! Tento perk se opravdu hodí, protože bude hned těžší vás zabít Tento perk je k dispozici již od levelu s číslem 11 – Sergeant I.

Perk 3 – Ostatní

Extreme Conditioning (Výborná kondice) – Po zapnutí tohoto perku budete moci běhat asi dvakrát déle než dříve. Tento perk však nemá nic společného s perkem Juggernaut (Odolnější postava). Perk je zpřístupněn již od začátku.

Steady Aim (Lepší míření) – Také se vám někdy špatně míří, když běžíte, či chcete někoho sestřelit, a stále se to nedaří? Po využití tohoto perku budete mít ihned lepší stabilitu, a třeba hned zabijete více lidí, a umístíte se na lepší pozici Tento perk máte k dispozici již od začátku.

Iron Lungs (Delší zadržení dechu) – V Call of Duty 4 je rozhodně těžší střílení ze sniperky, než v předešlých dílech. Některé typy sniperek sebou škubou, zadržení dechu navíc není příliš dlouhé. Díky tomuto perku budete moci zadržet dech na delší dobu, takže bude střelba hned snadnější a určitě posbíráte více fragů. Pro delší zadržení dechu a tím i lepší stabilitu při střílení ze sniperky musíte mít minimálně level 26 – 2nd Lieutenant I.

Dead Silence (Úplné ticho) – Spolu s rušičkou radaru nebo tlumičem tento perk tvoří opravdu „hrobové“ ticho. Pokud chcete nepřítele podříznout, ale nechcete, aby vás slyšel, když se k němu přibližujete, stačí jednoduše použít tento perk a vše je vyřešeno. Perk se odemkne až na pozici Brigadier General, tedy na levelu 44.

Eavesdrop (Odposlech nepřátel) – Po odemknutí tohoto levelu a jeho následného využití budete moci odposlouchávat, co si vaši nepřátele přes hru říkají (automaticky navolené výkřiky), nebo co si říkají přes jejich mikrofony, tzn. přes hru. Otevření tohoto perku je nastaveno na level 35, tedy hodnost Major I.

___________________________________________________________________________________

Dále se zakazuje tuba (podvěsný granátomet), různé podpory, vrtulníky, nálety.

UAV je povoleno, ale může se změnit.

Co se týče módů, 2xSD a 1x HQ. Zatím na zkoušku. Je třeba najít mapy vodné na HQ a ne to co bylo teď ve středu. To bylo strašný.

SD bude nastaveno následovně:

hraje se do 18, týmy se otáčí po 6 (nyní bylo 12/ otočení po 4).  Na poradě domluveno 24/12, ale mohl by nastat moment, že vyhraje tým 24:23 a to by bylo strašně dlouhý.

HQ nastavíme na 500 bodů

Zdraví bude nastaveno na 30% – to se teď docela osvědčilo.

Killcam ne, FriedlyFire ano.

Týmy zatím neřešme, dal bych: Matt a Paik se rozdělí a pak autopřiřazení.

Hunter našel „rychloserver“. Dá se maximální hodnost nastřílet rychle. Ale je na každým zda využije. Původně byl záměr začínat od nuly, ale tohle je lepší. Všechny zbraně hned. Pokud bychom postupovali od začátku, zvětšovali by se rozdíly mezi lepšími a horšími.

Vše je stále ve fázi zkoušení, o všem se nechá debatovat. Pojďme to zkusit a uvidíme.

Comments

Comments are closed.